Duminică, 3 aprilie

– va sluji în Parohia Sfântul Apostol Andrei din municipiul Focșani, Protoieria Focșani I, unde va oficia slujba de resfinţire a bisericii, Sfânta Liturghie şi slujba de binecuvântare a casei praznicale.

Duminică, 10 aprilie

– va sluji în Parohia Donie din municipiul Focșani, Protoieria Focşani I.

Marți, 12 aprilie

– va sluji la Catedrala copiilor Sfântul Sava din municipiul Buzău.

Duminică, 17 aprilie

– va sluji în Parohia Sfinții Antonie și Sava din municipiul Focșani, Protoieria Focşani I.

Sâmbătă, 23 aprilie

– va sluji în Parohia Sfântul Gheorghe din municipiul Buzău, Protoieria Buzău II.

Duminică, 24 aprilie

– va sluji la Catedrala arhiepiscopală Înălțarea Domnului și Sfinții Trei Ierarhi din municipiul Buzău.

Joi, 28 aprilie

– va sluji la Catedrala copiilor Sfântul Sava din municipiul Buzău (Denia celor 12 Evanghelii).

Vineri, 29 aprilie

– va sluji la Catedrala arhiepiscopală Înălțarea Domnului și Sfinții Trei Ierarhi din municipiul Buzău (Denia Prohodului Domnului).